معرفی ۶ تا از بهترین پلاگین پیام صوتی برای وردپرس

شاید شما دنبال بهترین پلاگین پیام صوتی وردپرس هستید. اضافه کردن ویژگی های صوتی و تصویری در سایت شما می تواند موجب افزایش تعامل بین کاربران تان شود. در این مقاله ما بهترین پلاگین های پیام صوتی وردپرس را انتخاب کرده ایم که می توانید نصب و استفاده کنید.

۱- Joy of Text

joyoftext

پلاگین Joy of Text یک پلاگین رایگان وردپرس برای ارسال پیام های صوتی و متن است. در این پلاگین می توانید گروه هایی را ایجاد کنید و با یک کلیک بتوانید یک پیام صوتی به چند مشتری ارسال نمایید.

قابلیت جالبی که این پلاگین دارد می تواند با ووکامرس ادغام شود به این معنی که شما می توانید از طریق پیام های صوتی با مشتریان خود در ارتباط باشید. این کار به شما این امکان را می دهد که پیام صوتی را با استفاده از برچسب نام، شماره و… سفارشی سازی کنید.

۲- SpeakPipe

speakpipe

پلاگین SpeakPipe یک سرویس آنلاین است که به بازدید کنندگان سایت شما اجازه می دهد تا پیام های صوتی خود را از طریق وب سایت تان ارسال کنند. این سایت یک پلاگین پیام صوتی برای وردپرس ارائه می‌کند که سایت شما را به حساب SpeakPipe متصل می نماید.

این پلاگین به شما اجازه می دهد تا به راحتی پیام های صوتی را از بازدید کنندگان خود دریافت کنید. همه پیام های صوتی به طور خودکار در حساب SpeakPipe شما ذخیره می شوند، و بهترین بخش این پلاگین این است که کاربران شما نیازی به ایجاد یک حساب برای ارسال پیام های صوتی ندارند.

همچنین بخوانید:  افزایش امنیت با تغییر سطح دسترسی فایل در وردپرس [قسمت – هفتم]

۳- Heyoya

heyoya

پلاگین Heyoya یک پلاگین رایگان برای فرستادن دیدگاه های صوتی است و به بازدیدکنندگان سایت شما اجازه می دهد تا پیام های صوتی را در بخش نظرات بفرستند و همین طور می توانید نظرات صوتی نامحدودی را در سایت خود نمایش دهید.این کار به افزایش تعامل کاربر و بهبود SEO برای وبلاگ شما کمک می‌کند.

پلاگین Heyoya این توانایی را به شما می دهد که نظرات مشتریان خود را به اشتراک بگذارید و نظرات صوتی را در کانال‌ها یا رسانه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

شما می توانید نظرات را در داشبورد وردپرس مدیریت کنید و بهترین پیام های صوتی را در وبلاگ خود نمایش دهید.

۴- Pipe

pipe

پلاگین Pipe برای ضبط ویدیو و صدا است. این پلاگین به مشتریان اجازه می‌دهد که به راحتی پیام‌های خود را در وب سایت شما ثبت کنند. شما می‌توانید ویدئو و پیغام‌های صوتی در داشبورد مدیریت کنید. این پلاگین بسیاری از فرمت‌های محبوب مانند MP۳، MP۴، MOV، FLV و غیره را پشتیبانی می‌کند.

این پلاگین با افزونه های فرم تماس ادغام می شود و کاربران می توانند پیام ویدیویی را در فرم پیوست کنند و همین طور می توانید پیام های ویدیوی و صوتی خود را در پست های وردپرس جاسازی کنید.

۵- Twilio

twilioplugin

Twilio یک پلاگین تماس صوتی وردپرس است. شما می‌توانید با یک دکمه ساده روی سایت خود این قابلیت را اضافه کنید و کاربران می‌توانند با کلیک روی این دکمه با شما ارتباط برقرار کنند.

در نسخه پولی این افزونه شما می توانید امکاناتی نظیر لیست سیاه، لیست کاربران ثبت نام شده، پیام های خوش آمد گویی و … داشته باشید.

همچنین بخوانید:  نکته‌ی امنیتی که هر مدیر وردپرسی باید آن‌را بداند [قسمت – پنجم]

این افزونه با ووکامرس ادغام می شود و به مشتریان شما این امکان را می دهد تا از طریق صفحه محصول با شما تماس بگیرند.

۶- CometChat

voicevideotext

CometChat یک گپ زنده و سرویس تعامل کاربر است و به شما این امکان را می‌دهد که با کاربران خود از طریق صدا و ویدئو ارتباط برقرار کنید. در نسخه رایگان امکاناتی نظیر ارسال پیام های متنی بلادرنگ، به اشتراک گذاری فایل، چت گروهی، برچسب گذاری، ایموجی، اشتراک گذاری صفحه و… را در اختیار دارید. در این پلاگین می توانید برنامه سفارشی برای مدیریت تماس های مشتری، پیام ها و یادداشت های صوتی را داشته باشید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد تا بهترین پلاگین صدا برای WordPressرا پیدا کنید. 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *